Program PjBL na PP wszedł w etap pełnej aktywności, 28 zespołów intensywnie realizuje kolejne działania, a do półmetka pierwszej edycji pozostało już coraz mniej czasu.
Studentki i Studenci spotykają się w ramach prac zespołowych, prowadzą analizy, planują kolejne etapy działań oraz dzielą między siebie zadania i odpowiedzialności. Coraz wyraźniej widać zaangażowanie uczestników oraz praktyczne wykorzystanie wiedzy zdobywanej podczas studiów.
W ramach realizowanych projektów odbywają się konsultacje z opiekunami, realizują działania w terenie oraz w laboratoriach. Poza tym zespoły odbyły także pierwsze wizyty studyjne. Grupy konsekwentnie rozwijają swoje pomysły, pracując nad rozwiązaniami odpowiadającymi na realne wyzwania projektowe.
PjBL od początku tworzy przestrzeń do zdobywania doświadczenia, rozwijania kompetencji praktycznych i efektywnej pracy zespołowej. Przed zespołami kolejne miesiące intensywnej pracy, nowych wyzwań i cennych doświadczeń. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój wszystkich projektów i niezmiennie wspieramy uczestników w dążeniu do realizacji ich ambitnych celów.

